Celkovo 4211 lekárov, čo je drvivá väčšina nemocničných lekárov (!), žiada od vlády SR naplnenie Memoranda, ktoré podpísala vláda SR na konci minulého roka s predstaviteľmi Lekárskeho odborového združenia (LOZ).…