LOZ na diskusii v Café Európa: Ako reformovať slovenské zdravotníctvo?
Diskutovali sme o chorobách nášho zdravotníctva. Aj o tom
– kam idú vaše zdravotné odbody a prečo za ne nedostávame adekvátnu starostlivosť
– prečo nemáme nemocnice ako v Rakúsku.